Kontakt

kontakt

kontakt oss

Åpningstider administrasjon:

Gate – og postadresse:

Væringvegen 24, 2040 Kløfta

Org.nr: 993 517 488

Veibeskrivelse

Banen ligger langs E6, på Kløfta i Ullensaker. Følg E6 og ta av til Riksvei 2 mot Kongsvinger. Etter ca 200 meter ligger banen på høyre side.

miklagard golf-23

Kjøretid fra Oslo ca 25 minutter

miklagard golf-23

fra Gardermoen ca 10 minutter.

ansatte

tore-rundt

tore waagø

Daglig leder

+47 977 74 996

tore@miklagardgolf.no

andreas rundt

andreas thorp

Golf Manager

+47 951 20 181

andreas@miklagardgolf.no

paal rundt

paal kjelsrud

Sales / Event Manager

+47 472 01 150

paal@miklagardgolf.no

elisa - rundt

elisa hallbäck

Medlem- og administrasjonsansvarlig

+47 483 51 619

elisa@miklagardgolf.no

Ulrich rundt

Ulrich Schieren

Food & Beverage Manager

+47 950 59 987

ulrich@miklagardgolf.no

tom rundt

tom horley

Custom Equipment Specialist /

Shopansvarlig

+47 975 31 268

tom@miklagardgolf.no

Nicolai rundt2

nicolai langeland

Head Pro

+47 905 35 219

nicolai@miklagardgolf.no

ståle rundt

ståle hoel

PGA Pro

+47 911 34 761

staale@miklagardgolf.no

Emilie rundt

EMILIE HELENE KVAMME

Trener

+47 959 10 035

emilie@miklagardgolf.no

stefan rundt

stefan schön

Banesjef

+47 958 51 888

stefan@miklagardgolf.no

chris rundt

chris ideson

Head greenkeeper

+47 469 48 258

chris@miklagardgolf.no

Styret

MARIANNE BJARSTAD​

Styreleder

+47 905 40 372

 mbjarstad@outlook.com

Per Øyvind Saksberg

Styremedlem

+47 917 77 938

saksberg@mac.com

 

Frank Almaas

Styremedlem

+47 920 44 990

fralmaas@gmail.com

Trond Laeng

Styremedlem

+47 905 50 680

trond@laeng.no

Erling M. Kristensen

Styremedlem

+47 952 52 150

emardonk@gmail.com

Ylva Johnsen

Styremedlem

+47 479 15 863

ylva.johnsen@hotmail.com

Simen Myhre

Styremedlem

+47 905 81 562

eaglesimen@hotmail.com

Valgkomité

Cato Aamodt

Formann

+47 928 90 100

cato.aamodt@hotmail.com

Jonny Sørensen

Medlem

+47 930 27 000

jonnsoe@online.no